ISITMA SİSTEMLERİNDE TECRÜBE VE DENEYİM

19 yıllık tecrübemizi ve Alman menşeili ESA Grimma firması ürünleriyle edindiğimiz uygulama ve üretim bilgilerimizi 2017 yıl sonu itibarı ile Danfoss Devi firmasının bayisi olarak  siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin mutluluğunu duyuyoruz. Yukarıda kısaca belirtmiş olduğumuz elektrikli yerden ısıtma sistemleri ve bu sistemin değişik alanlardaki kullanımlarını daha da çoğaltabiliriz. Örneğin Havaalanları, hastaneler, öğrenci yurtları, AVM’ler, sinemalar… Güncel hayatta bir şekilde hayatımızın temas ettiği kullanım alanlarının neredeyse tamamında elektrik ısıtma sistemleri kullanılmaktadır. Hayatımızın temas ettiği yerlerle birlikte bizim temas ettiğimiz yüzeylerde, aracımızın geçtiği yollarda bu uygulamalar çok önem arz etmektedir. Sadece kişisel hayat standartlarımızı yükseltmek için değil, aynı zamanda güvenli bir ortamın oluşması içinde elektrikli ısıtma sistemlerini önermekteyiz.

Lady and child on bathroom

Kış aylarında özellikle şehir merkezlerinde kar yağışlarıyla birlikte trafik içinden çıkılmaz bir hal alır. Ara sokak ve caddelerde park halindeki araçlarda durup dururken hasarlar meydana gelir. Otopark giriş ve çıkışlarında, rampalarda sıkıntılar meydana gelir. Buzlanma nedeni ile apartman önlerinde, kaldırımlarda, normalde kullandığımız güzergahlarda düşüp kendimizi yaralayabiliriz. Bu gibi durumlarla karşılaşılmaması için en azından kendi yapabileceklerimizi daha iyi bilmemiz gerekiyor. ESN Enerji olarak bu gibi durumlar için elektrikli ısıtma sistemleri ile çözüm geliştiriyor ve hayat standardımızı yukarıya taşıyoruz.

ESN_Sıcak Banyo

Dünyanın sektöründe lider firması Danfoss Devi markasıyla evinize, apartmanınıza, otopark girişlerinize vb. gibi ihtiyacınız olan dış veya iç mekanlarınıza esnek çözümler gerçekleştiriyoruz. Size en uygun çözüm önerilerimiz için bizimle irtibata geçiniz.

Elektrikli yerden ısıtma sistemleri,

Futbol sahası zemin ısıtması,

Cami elektrikli ısıtma sistemleri,

Çatı-  oluk buz önleme,

Şilte ile yerden ısıtma,

Duvardan ısıtma veya serinletme,

Türk Hamamı ısıtması,

Hava veya su kaynaklı ısı pompası,

Fuaye, lobi, stand ısıtma,

Kapalı balkon ısıtılması,

Ayna ısıtma ve buğu önleme ,

Havuz çevresi ve havuz suyu ısıtma sistemleri,

     

Danfoss DEVI firması, restore edilen mekanlar için tasarlanmış ince kablolu ısıtma şiltesi, mimarisi tasarlanan ev , ofis ve endüstriyel binalar için geliştirilmiş yerden veya çatı ısıtma kablolarına kadar geniş bir ürün gamıyla, uzun yıllardır uygulanmış ve tecrübe edilmiş çözümler üretmektedir.

Kar-buz birikim sistemlerimiz ile çatılarınızda oluşabilecek buzlanma veya birikimleri engelleyebilir, hasar veya kötü kazaların önüne geçebilirsiniz. Araçlarınızla çıkmakta veya inmekte zorlandığınız rampalarda, köprü ve yollarda güvenle seyahat etmenizi sağlamaktayız.

Elektrikli ısıtma kablolarında 20 Yıl (kullanıcı hataları hariç) garanti verilmektedir. Bina içi veya dışı için elektrikli ısıtma sistemlerine yönelik tüm eğitim ve sertifikalara sahip olarak hizmet verilmektedir. Uluslararası standartlarda üretilen ısıtma kabloları, iç yalıtım malzemesi, çelik tel, folyo, ekran ve dış yalıtım malzemesi ile güvenli ve konforlu yaşamanıza olanak sağlar.

Isıtma sisteminin tüm elemanları Danfoss Devi markasının kendi üretimi olmasından ötürü, sistemi oluşturan cihazlar birbiriyle bütün olarak haberleşebilir ve uyum içerisinde çalışır. Yüksek verimlilik ve güvenilirlik için aranan tüm koşullar sağlanmaktadır.

Devi Isıtma Sistemleri Termostat Grubu;

Yerden ısıtma sistemlerinde kontrolün kusursuz olabilmesi amacıyla termostatlarla birlikte zemin ve oda sensörleri teslim edilmektedir.

Bu sayede zemini istediğiniz sıcaklıkta tutabilirsiniz. Döşemeyi üreten firmanızın vermiş olduğu bilgiler dahilinde sıcaklık ayarını gerçekleştirebilir, böylelikle zemine herhangi bir zarar vermeden mükemmel konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Ev, işyeri veya endüstriyel alanlarınız için dokunmatik ekranlı Devireg Touch veya analog termostatlar ile isterseniz sıva altı, isterseniz enerji panonuz içerisine monte edilen ürünler ile kontrol her zaman sizin elinizde olacaktır. Manuel veya otomatik olarak ayar yapabileceğiniz kumanda panonuz veya duvar tipi termostatlarınız ile her zaman en konforlu ortamı oluşturabilirsiniz.  Zeminde tüm ısı eşit şekilde dağılacağı için kayıp enerji olmayacak ve bu sayede %10-20 aralığında ısı tasarrufu sağlamış olursunuz.

Elektrikli ısıtma sistemleri, sıcaklığın hızlı ve homojen biçimde dağılmasını sağlar, bu durum enerji maliyetlerinizi kontrol altında tutmanıza yardımcı olacaktır. Programlanabilir Devi termostatlarımızla, sıcaklık kolayca ayarlanabilir. Devi Isıtma Sistemleri geniş ürün yelpazesiyle projelerinize uygun ölçülerde dizayn edilebilir.

Elektrikli yerden ısıtma sistem veya Kar-Buz birikim sistemi için Danfoss Devi bayisini uzaklarda aramayın, bir telefon kadar yakınınızdayız.

Devi Tanıtım-1

Devi Tanıtım-2

*Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), İzole Güç Sistemleri (IT pano), İnverter, Enerji Dağıtım Panoları, Led Aydınlatma Sistemleri gibi geniş ürün yelpazemizle sizlere hizmet veriyoruz.

** Danfoss Devi bayisi – Elektrikli ısıtma sistemleri bayisi olarak hemen yanı başınızdayız