22 Oca

Ameliyathane Kontrol Panelleri

Hastanelerin ameliyathane duvarlarında, ölçülerine göre çok daha büyük işler yapan cihazdır “Ameliyathane Kontrol Paneli”. 2003-2004 yıllarında tamamen ticari bir amaç ile ortaya çıkmış ancak günümüzde daha işlevsel ve göze hoş gelen tasarımlarla çeşitliliği artmıştır.

İlginizi Çekebilir: İzole Güç Sistemleri

İlk olarak membran buton panelli olarak üretilmiş ve yıllarca kullanılmıştır. Dokunmatik ekranlı mobil telefonların başarılı olması ve kullanım alanlarının artması tıbbi ve elektronik cihazlara da ilham kaynağı olmuştur. Ameliyathane Kontrol Panelleri de tüm dünyayı etkileyen dokunmatik ekran furyasına kısa zamanda adapte olmuştur. İlk olarak maksmum 4,7” olarak üretilen paneller zaman içerisinde daha büyük ekranlı üretilmiştir. Günümüzde 17 inch, 19 inch veya 21 inch gibi isteğe göre imalatlar yapılabildiği gibi ekranı çok renkli ve göze hoş gelen dizaynlarla günümüz teknolojisini yansıtmaya başlamıştır.

ameliyat-panel

Günümüzde 17 inch, 19 inch veya 21 inch gibi isteğe göre imalatlar yapılabildiği gibi ekranı çok renkli ve göze hoş gelen dizaynlarla günümüz teknolojisini yansıtmaya başlamıştır.

ESN Enerji olarak Sağlık Bakanlığı şartnamelerine uygun özelliklerde tüm devlet ve özel hastanelerine Ameliyathane kontrol panoları imalatlarını gerçekleştiriyoruz. Ülkemizde genellikle İzolasyon izleme sistemleriyle birlikte talep edilen ameliyathane kontrol panelleri, Türkiye Distribütörü olduğumuz Alman menşeili ESA Grimma firmasının izolasyon izleme sistemleriyle birlikte satışa sunulmaktadır. Kullanıcı dostu menüsü, birden fazla çeşit ve isteğe göre imalatlarımızın olması ve 17 yılı aşkın tecrübeye sahip olmamız, “neden ESN Enerjiyi tercih etmeliyim” sorusunun cevabıdır. Projelerinize göre esnek çözümler için irtibat bilgilerimizden bize ulaşınız.

İlgili Yazılar

Yorum Ekle