07 Şub

DANFOSS DEVİ ISITMA KABLOLARI

Danfoss_logo_300devi

Kış aylarında özellikle şehir merkezlerinde kar yağışlarıyla birlikte trafik içinden çıkılmaz bir hal alır. Ara sokak ve caddelerde park halindeki araçlarda durup dururken hasarlar meydana gelir. Otopark giriş ve çıkışlarında, rampalarda sıkıntılar meydana gelir. Buzlanma nedeni ile apartman önlerinde, kaldırımlarda, normalde kullandığımız güzergahlarda düşüp kendimizi yaralayabiliriz. Bu gibi durumlarla karşılaşılmaması için en azından kendi yapabileceklerimizi daha iyi bilmemiz gerekiyor. ESN Enerji olarak bu gibi durumlar için elektrikli ısıtma sistemleri ile çözüm geliştiriyor ve hayat standardımızı yukarıya taşıyoruz.

Dünyanın sektöründe lider firması Danfoss Devi markasıyla evinize, apartmanınıza, otopark önlerine vb. gibi ihtiyacınız olan dış veya iç mekanlarınıza esnek çözümler gerçekleştiriyoruz. Size en uygun çözüm önerilerimiz için bizimle irtibata geçiniz.

Elektrikli yerden ısıtma sistemleri,

Cami elektrikli ısıtma sistemleri,

Elektrikli havlu radyatör ,

Şilte ile yerden ısıtma, karbon ile

Duvardan ısıtma veya serinletme,

Türk Hamamı ısıtması,

Hava veya su kaynaklı ısı pompası,

Kapalı balkon ısıtılması,

Ayna ısıtma ve buğu önleme ,

Havuz çevresi ve havuz suyu ısıtma sistemlerii

new-devi-devimat-box

Danfoss DEVI firması, restore edilen mekanlar için tasarlanmış ince kablolu ısıtma şiltesi, mimarisi tasarlanan ev , ofis ve endüstriyel binalar için geliştirilmiş yerden veya çatı ısıtma kablolarına kadar geniş bir ürün gamıyla, uzun yıllardır uygulanmış ve tecrübe edilmiş çözümler üretmektedir.

Kar-buz birikim sistemlerimiz ile çatılarınızda oluşabilecek buzlanma veya birikimleri engelleyebilir, hasar veya kötü kazaların önüne geçebilirsiniz. Araçlarınızla çıkmakta veya inmekte zorlandığınız rampalarda, köprü ve yollarda güvenle seyahat etmenizi sağlamaktayız.

20-years-warranty-logo-rgb

Elektrikli ısıtma kablolarında 20 Yıl (kullanıcı hataları hariç) garanti verilmektedir. Bina içi veya dışı için elektrikli ısıtma sistemlerine yönelik tüm eğitim v sertifikalara sahip olarak hizmet verilmektedir. Uluslararası standartlarda üretilen ısıtma kabloları, iç yalıtım malzemesi, çelik tel, folyo, ekran ve dış yalıtım malzemesi ile güvenli ve konforlu yaşamanıza olanak sağlar.

Isıtma sisteminin tüm elemanları Danfoss Devi markasının kendi üretimi olmasından ötürü, sistemi oluşturan cihazlar birbiriyle bütün olarak haberleşebilir ve uyum içerisinde çalışır. Yüksek verimlilik ve güvenilirlik için aranan tüm koşullar sağlanmaktadır.

DEVIreg Touch livingroom_single frame

Devi Isıtma Sistemleri Termostat Grubu;

Yerden ısıtma sistemlerinde kontrolün kusursuz olabilmesi amacıyla termostatlarla birlikte zemin ve oda sensörleri teslim edilmektedir.

Bu sayede zemini istediğiniz sıcaklıkta tutabilirsiniz. Döşemeyi üreten firmanızın vermiş olduğu bilgiler dahilinde sıcaklık ayarını gerçekleştirebilir, böylelikle zemine herhangi bir zarar vermeden mükemmel konforun tadını çıkarabilirsiniz.

devi_resim1

Ev, işyeri veya endüstriyel alanlarınız için dokunmatik ekranlı Devireg Touch veya analog termostatlar ile isterseniz sıva altı, isterseniz enerji panonuz içerisine monte edilen ürünler ile kontrol her zaman sizin elinizde olacaktır. Manuel veya otomatik olarak ayar yapabileceğiniz kumanda panonuz veya duvar tipi termostatlarınız ile her zaman en konforlu ortamı oluşturabilirsiniz.  Zeminde tüm ısı eşit şekilde dağılacağı için kayıp enerji olmayacak ve bu sayede %10-20 aralığında ısı tasarrufu sağlamış olursunuz.

devi_resim2

*Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), İzole Güç Sistemleri (IT pano), İnverter, Enerji Dağıtım Panoları, Led Aydınlatma Sistemleri ve güneş enerjisi ekipmanları gibi geniş ürün yelpazemizle sizlere hizmet veriyoruz.

 

İlgili Yazılar

Yorum Ekle