07 Eki

Elektrikli Isıtma Sistemleri İle Konforlu Bir Hayat Yaşayın

Teknolojinin ve kullanıcılarına yaşattığı kolaylık ve konforun hayat standartlarını ne kadar üst düzeye taşıdığını her gün yeni bir örnekle görmekteyiz. Akıllı telefonlardan, sürücüsüz otomobillere, yapay zekalı robotlardan mars yolculuğuna kadar bir çok alanda her gün bir yenilik görmekteyiz. Teknolojinin bu kadar çok alanda getirdiği yenilik ve kolaylıklar, elbette ki herkes için çok kolay ulaşılabilir halde değil. Akıllı telefonlar ve televizyonlar kadar yaygın kullanıma geçmiş bir konfor sağlayıcısı daha olmadı.

Şimdi size şu ana kadar konunun teknik muhatapları dışında çok fazla bilinmeyen, daha önce başka bir yerde görenler dışında konuya çok hakim kişinin olmadığı bir alandan bahsedelim. “Elektrikli Yerden Isıtma sistemleri”. ESN Enerji olarak; konusunda dünyanın lider firması Danfos Devi firmasının Bayisiyiz. Türkiye’nin tüm bölgelerinde elektrikli yerden ısıtma, kar-buz sistemler, heat tracing uygulamaları, rampa ve lobi ısıtma, hamam uygulamaları gibi bir çok alanda kullanılan ve özellikle de evlerimizde hiçbir petek, kombi vb. yer kaplayan araçlara ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz “elektrikli ısıtma kablolarının” satış ve uygulaması yapmaktayız. Bu sistemler evinizden halıyı çıkaracağınız –tabi aksesuar olarak kullanmayacaksanız- yaşam konforunuzu üst seviyelere çıkartan 20 yıl garantili kablolardan oluşan bir ısıtma sistemidir. Tercihinize göre seçebileceğiniz Danfoss Devi’nin üreticisi olduğu termostatlarımızla enerji verimliliğini sağlayabilirsiniz.

DEVIreg Touch livingroom_single frame

Devi touch ile dokunmatik olarak 7/24 ayar yapabildiğiniz bir sistem ile dokunduğunuz tüm zeminleri kontrol edebilirsiniz. Lüks bir yaşam alanı oluştururken, zaten bedelini ödeyeceğiniz standart kalorifer tesisatlarının yerine tercih edebilirsiniz. Ödeyeceğiniz her bir kuruş bizim için değerli ve karşılığını alacağınız 20 yıl garantili kablolar ile hayat standartlarınızı yukarılara taşıyabilirsiniz. Bunun için bizimle irtibat numaralarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

0216 969 02 69

satis@esnenerji.com.tr

www.esnenerji.com.tr

İlgili Yazılar

Yorumlar

Yorum Ekle