01 Eki

IT PANOLAR

IT Panolar aslında diğer adıyla İzole Güç Panoları veya İzolasyon İzleme Sistemleri…Elektrik taahhüt sektöründe “Trafolu Pano”, “Ameliyathane panosu”, “İzoleli pano” vb. bir çok isim verilmektedir. Birim fiyat kitaplarında “Koruma ve Güvenlik Güç Sistemi” adı ile tanımlanmıştır. Biz yazılarımızda İzole Güç Panosu veya kısaca IT pano olarak bahsedeceğiz.

ESN Enerji olarak izolasyon izleme sistemlerinde 17 yıllık tecrübemizi sektördeki Tıbbi Mahaller inşası veya elektrik taahhüdünde bulunan firmalarla paylaşmaktayız. Geçmişte yapılmış yanlış uygulamaları kurum ve kuruluşlarla birlikte değerlendirmekte ve doğru uygulamaları tatbik etmekteyiz. Sektör deneyimi bilgimizi ücretsiz danışmanlık hizmetiyle yatırımcı veya işletmeci personel ve yöneticilerle paylaşarak ülkemizde yapılan/yapılacak tüm hastanelerin daha güvenilir bir altyapıya sahip olmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bu görev bilinciyle tıbbi izolasyon trafosu (TS EN 61558-2-15 normuna uygun), izolasyon izleme cihazı, hata değerlendiricisi vb. IT panoyu oluşturan tüm ekipmanları  (TS HD 60364-7-710 normuna uygun) ayrıntılı olarak proje üzerinde ve yerinde verdiğimiz eğitimlerle, işletmede sürdürülebilir çalışma ortamını sağlıyoruz.

Güç Elektroniği konusundaki geçmiş tecrübelerimizi, Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), Statik Voltaj Regülatörü (Stabilizatör), Inverter ve Converter gibi partneri olduğumuz yerli ve yabancı firmalarla çözüm üretebiliyoruz. Bir hastanenin ihtiyacı olan Enerji dağıtım ve güç elektroniği ekipmanlarını anahtar teslim olarak çalışır vaziyette teslim ederek, kaliteli hizmet anlayışımızı o hastanenin bütününe yayabilmenin mutluluğunu duymaktayız.

İlgili Yazılar

Yorum Ekle