ESN Enerji endüstride olduğu kadar gündelik hayatımızda da tüm ihtiyaçlarımızın karşılanmasına kaynak olan “Enerji” nin, insana ve çevreye zarar vermeden en verimli şekilde kullanılmasına olanak sağlayan cihazları mühendislik çözümleriyle sistem haline getirmekte, tasarlamakta ve servisini vermektedir.

ESN Enerji, dünya çapındaki çözümleriyle günümüzün en kritik enerji ve güç yönetimi sorunlarına çözüm bulacak bilgi birikimine sahip bir firmadır. Müşterilerimize elektrik ve mekanik enerjiyi daha güvenli, daha verimli ve sürdürülebilir bir şekilde yönetebilmeleri için yardımcı olacak enerji verimliliği yüksek çözümler sunar.

İhtiyaçlarınızı, Yenilikçi Mühendislik Çözümlerimizle Karşılıyoruz.

Yenilikçi mühendislik çözümleri

Yenilikçi mühendislik çözümleri sunuyoruz.

Elektrikli Isıtma Sistemleri, Enerji Dağıtım Panoları, Hastaneler için İzole Güç Sistemleri (IT Panolar), Yenilenebilir Enerji ve Güç Elektroniği konularında 18 yılı aşkın deneyimli yönetici kadrosuyla Türkiye’de ve Yurt Dışında hizmetler vermektedir. Müşteri memnuniyetinin koşulsuz sağlanması amacıyla, kadrosundaki mühendisleri ile kaliteyi ve maliyet optimizasyonunu gerçekleştirerek kusursuz hizmet vermeye çalışmaktadır.
Partner firmalarımızla birlikte Güneş Enerjisi sektöründe anahtar teslimi proje ve danışmanlık, Yıldırım koruma sistemleri ve saha uygulamaları, garanti kapsamında ve sonrasında panellerin bakım ve temizlik işleri ile satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin montaj ve devreye almalarını gerçekleştirmekteyiz.  Kesintisiz güç kaynağı (UPS), regülatör, redresör, Bar24, solar inverter gibi güç elektroniği ürünlerinde, partneri olduğumuz firmaların cihaz satışlarını tüm Türkiye için sağlamaktayız. 

Tüm özel ve devlet hastanelerinde kullanılmakta olan izolasyon izleme sistemleri ve ameliyathane kontrol panellerinin  imalat, satış ve teknik servis hizmetini vermekteyiz. Hastane ve endüstriyel alanların yangın, ses, cctv gibi zayıf akım sistemlerinin malzeme satış ve devreye alımlarını gerçekleştirmekteyiz. Ticari kaygı  ile hareket etmeden, müşteri ve son kullanıcılarımızın A.G ve zayıf akım ihtiyaçlarında vakit kaybetmeden doğru ve kaliteli bir partner ile tanışmalarını amaç edinmekteyiz.

Yollarımızda oluşan buzlanma, evlerimizin garaj girişlerinde, hastane acil girişleri, lobiler, çatılar vb. aklımıza donma veya buzlanma ile ilgili gelebilecek her yerde kullandığımız elektrikli ısıtma sistemlerinin bayisi olduğumuz ürünlerle tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz. Elektrikli ısıtma sistemleri, Heat Tracing ve Kar-Buz eritme sistemlerini konusunda uzman saha ekiplerimizle çözüm sağlamaktayız.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

“Türkiye’deki herhangi bir endüstriyel ve tıbbi yapıda en az bir elektriksel ürünün ESN Enerji tarafından sağlandığı ortamı yaratmak” ve “Gelişen teknoloji ve kalite anlayışını, ürün ve hizmetlerimizle birleştirerek, edindiği tecrübeyi müşteri ve son kullanıcıya tek yerden malzeme ve hizmet sağlayıp, güvenilir ve sürdürülebilir bir alışkanlık yaratmak”

ESN Enerji Kurucusu Veli ESEN Hakkında;