Türkiye’nin tüm bölgelerindeki hastane ve solar sistemler üzerine faaliyet vermekteyiz.

Satış sonrası hizmetlerimizi partner firmalarımızla tüm Türkiye’de sağlamaktayız.

Antalya, Erzurum, Konya, Samsun, İzmit, Bursa, İzmir, G.Antep, Kayseri ve Ankara olmak üzere ana servis noktalarımızla hizmet vermekteyiz.

Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri, İzole güç Sistemleri, Kesintisiz Güç Kaynakları, Solar Enerji Sistemleri ve LED armatürleri gibi uzmanlık isteyen bir çok alanda hizmet vermekteyiz. bu nedenle bölge bayilerimiz ve alt bayilerimizin oluşumlarını uzmanlıkları doğrultusunda oluşturmaktayız. Proje bazlı işlerinizde bulunduğu şehire hizmet eden uzman kadrolu bayilerimiz satış ve satış sonrası servis hizmetleriyle yanınızda bulunuyor.

Danfoss Devi elektrikli ısıtma kablolarının satışı ve uygulamalarını gerçekleştirmek üzere merkez ofisimiz yardımcı olmaktadır. Diğer ürünlerimizle ilgili olarak bölge servislerimiz en yakın noktadan size her zaman hizmete hazır bulunmaktadır.

Son olarak Gaziantep ve civarı iller için ZK Enerji’den sonra Malatya ve civarı illere satış ve uygulama yapmak üzere Malatya ER-AY firması ile anlaşmış bulunuyoruz.

Malatya ER-AY ile birlikte zayıf akım uygulamaları dışında özellikle Danfoss Devi marka ürünlerimizle elektrikli yerden ısıtma ve kar-buz birikim sistemlerine yönelik satış, servis ve saha uygulamalarını gerçekleştireceğiz.

Aşağıda listelenen ürün grupları hakkındaki sorularınız için bizimle irtibata geçiniz.

 

turkiye-bolgeler-hartasi-bos-renksiz

 

Ürün Grupları

Kesintisiz Güç Kaynakları

Elektrikli Isıtma Sistemleri (Yerden ısıtma, Kar-buz eritme sistemleri,-Danfoss Devi)

IT Panolar (İzolasyon Panoları)

Parafodr

LED Aydınlatma Armatürleri

Güneş enerji sistemleri

Elektrikli Demiryolu Isıtma Sistemleri

Enerji Dağıtım Panoları

Solar İnverterler