05 Oca

YENİLENEBİLİR ENERJİ SAHA PANOLARINIZA TALİBİZ!

SOLAR ENERJİ PANOLARINIZA TALİBİZ!

Türkiye Güneş enerjisi için çok önemli ve katma değerli bir ülke. Yerli inverter ve panel üretimlerinin yanında solar kablo, topraklama ve hepsinden daha fazla Enerji Dağıtım Panolarında üretim ve istihdam sağlayan bir ülke. Türkiye pazarında birçok konuda ürün ve hizmet veren bir firma olarak 18 yıllık birikim ve deneyimimizle enerji dağıtım panoları, MCC, DDC, combiner box, powerbox, PDU, kumanda ve otomasyon panoları, endüstriyel marin panoalrı vb. imalatları gerçekleştirmekteyiz.

Son yıllarda Güneş enerjisi sektöründeki hareketlilik bir çok alana olumlu yansıdı. Özellikle inşaat sektörüne bağlı bir ülke olmamızdan ötürü, bu alandaki durağanlık tüm pano pazarını olumsuz etkileyecekti ancak solar pazarındaki çıkış pazarı canlı tuttu.

olar inverter

Solar Enerji saha konusundaki tecrübemiz, ESN Enerji olarak enerji dağıtım panoları, topraklama, yıldırım koruyucu ve inverterler için bizi bir adım öne çıkarmaktadır. String Toplama panelleri, combiner box, Trafo Ana dağıtım panosu gibi konularında bir çok solar saha da panolarımızla himet vermekteyiz. Bunun yanında Rüzgar enerjisi kontrol ve kumanda panelleri içinde imalatlarımız devam etmektedir. Bu konuda özellikle yurt dışı projelerine hizmet vermekteyiz.

Kaliteden ödün vermeden esnek üretim ve teslim süresi kısalığı nedeni tercih edilme nedenimizdir. CNC punch, CNC abkant, boya konveyör hattı ile dünya devlerine ürün yapan ayrıcalıklı bir üretim görmek istiyorsanız, Dudullu daki 4.000m² lik üretim tesisimizi görmniz faydalı olacaktır.

Altyapı ve ürün kalitemizle tüm güneş ve rüzgar enerjisi sahalarınızın tüm enerji panolarına talibiz. Endüstride olduğu kadar gündelik hayatımızda da tüm ihtiyaçlarımızın karşılanmasına kaynak olan “Enerji” nin, insana ve çevreye zarar vermeden en verimli şekilde kullanılmasına olanak sağlayan cihazları mühendislik çözümleriyle sistem haline getirmekte, tasarlamakta ve servisini vermekteyiz.

cek-gunes-paneli

İlgili Yazılar

Yorum Ekle