26 Haz

Enerji Dağıtım Ürünleri ve Tıbbi Enerji İzolasyon Sistemleri

Elektrik sektöründe çalışanlar bilirler, enerji dağıtımının temel taşı “Pano”lardır.  Enerji Dağıtım Panoları sektörün tüm bileşenlerinin kesiştiği olmazsa olmazlarıdır. Bu nedenle meslek yüksek okullarında bu konuyla ilgili bölüm açılmış, mühendislik okuyanlar ilk olarak panocularda soluğu almışlardır. Çünkü panoculuk başlı başına bir okuldur.

Günümüzde, hastanelerin, fabrikaların, üretim bantlarının, konutların vb. tüm yapıların enerjilendirilmesi ve korunmasında baş faktörde yer alan pano firmaları, malzeme seçimi, imalat ve işçiliğinin yanında projelendirme hizmeti de vermektedir.

ESN Enerji olarak kadromuzdaki mühendislerimizle projelendirme faaliyetlerini yürüttüğümüz gibi 4.000m² kapalı alanda yer alan makine parkurumuzla esnek çözümleri müşterilerimizin ihtiyaçları için kullanıyoruz. Sektördeki 17 senelik tecrübemizi müşteri odaklı yaklaşımlarla ihtiyaçlarına yönelik özel tip üretimlerimizi sunabiliyoruz.

Ürün gamımızdaki güç elektroniği ürünleriyle katma değerli cihazlar geliştiriyoruz. GSM-Telekomünikasyon, Rüzgar ve Güneş enerjisi, endüstriyel tesisler ve konutlara yönelik pano imalatları yapıyoruz.

Örnek Enerji Dağıtım Panosu Montaj Görünüşü (GVD)

Örnek Enerji Dağıtım Panosu Montaj Görünüşü (GVD)

Yurdumuzun tüm şehirlerinde inşası yapılmış TOKİ, Sağlık Bakanlığı ve Özel Hastanelerin Grup-2 odalarında kullanılan TS EN 60364-7-710 normuna uygun İzolasyon panolarında ESA Grimma markasını görebilirsiniz. Distribütörü olduğumuz ve bu alanda dünyada lider olan Alman menşeili ESA Grimma markasıyla uluslararası normlara uygun olarak İzole Güç Panosu imalatlarını gerçekleştiriyor, tüm Türkiye de servis ve satış ağımızla hizmet veriyoruz.

GSM Sayaç Panosu

GSM Sayaç Panosu

Ameliyathaneler için özel olarak tasarladığımız Kontrol Panoları ile oda içerisindeki tüm ekipmanların kontrol ve kumandasını tek yerden kolayca yapıyoruz. Ameliyathane kontrol panellerini 19”, multitouch screen veya cam ekran olarak estetik ve özel üretimlerini gerçekleştirebildiğimiz gibi, sağlık bakanlığının şartnamelerini karşılayan tamamen paslanmaz modellerimizle de ürün sağlayabiliyoruz.

Dokunmatik ekran Ameliyat .Kontrol Paneli

Dokunmatik ekran Ameliyat Kontrol Paneli

Statik transfer switch li izole güç panosu

Statik transfer switch li izole güç panosu

Statik anahtarlamalı kompanzasyon panolarımızı modüler yapıda dizayn ederek ileriye dönük problemelerin aşılmasına kolaylık sağlayacak çözümler sunuyoruz. Bunun yanında iki farklı enerji kaynağı arasındaki transferi kesintisiz (maksimum 5 ms) sağlayan Statik Transfer Anahtarıyla (STS) enerjide sürekliliği gerçekleştiriyoruz. Bu ürünü bilgi işlem merkezleri, alçı fabrikaları, GSM gibi enerji sürekliliğinin vazgeçilmez olduğu noktalarda kullanıyoruz.

Raylı sistemler için özel olarak dizayn ettiğimiz OTP panoları (Otomatik Transfer Panosu), hızlı tren saha uygulamalarında Kataner ve Şebeke hattı arasındaki olası arızalara karşı enerji transferini gerçekleştiren önemli bir ekipman olma özelliği taşımaktadır.

 

 

Ön ödemeli sayaç sistemiyle tüm alışveriş merkezlerinin işletmelerini rahatlatan Enerji İzleme Sistemi kullanıcı dostu arayüzüyle işletme yönetiminin hizmetine sunulmuştur.

ESN Enerji olarak 17 yıllık deneyim ve üretim kültürümüzü, ürün ve hizmetlerimize müşteri odaklı çözümlerle sunuyor ve sürdürülebilir kalite anlayışını benimsiyoruz.

İlgili Yazılar

Yorum Ekle